Wystawa Malarstwa Grupy Impuls Art w Chełmskiej Bibilotece Publicznej

Grupa Impuls Art zaprasza na najnowszą wystawę, poświęconą tematowi kobiecej siły i piękna. Wystawa dostępna dla publiczności od 2 lutego do 1 marca 2024 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej w Galerii Nova.

Impuls Art Chełm

Grupa artystyczna Impuls Art ma zaszczyt zaprosić Państwa na swoją najnowszą wystawę, poświęconą tematowi kobiecej siły i piękna. Wystawa dostępna dla publiczności od 2 lutego do 1 marca 2024 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej w Galerii Nova.

Impuls Art to grupa kobiet o różnym wieku, których pasją jest malarstwo oraz poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności poprzez wspólne studia podyplomowe z malarstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ich prace cechuje różnorodność stylów, technik i inspiracji, jednak łączy je głębokie zrozumienie tematu kobiecości.

Wystawa prezentuje nie tylko indywidualne podejścia do tematu kobiety, ale również ukazuje bogactwo perspektyw i interpretacji, które emanują z pracy grupy Impuls Art. Jest to doskonała okazja do zanurzenia się w świat barw, emocji i refleksji, które artystki pragną przekazać poprzez swoje dzieła.

Finisaż wystawy odbędzie się 1 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, kolekcjonerów oraz osoby ceniące piękno i głębię przekazu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Informacje o wystawie:

Wystawa Malarstwa Grupy Artystycznej Impuls Art składająca się z:

  • Edyta Sawulska
  • Violetta Krzywicka
  • Katarzyna Brzyska
  • Joanna Krasnowska
  • Joanna Szewczyk
  • Izabela Kloch
  • Wiesława Czarnecka-Koźlik
  • Wanda Zawistowska
  • Agnieszka Wróblewska
2 lutego – 1 marca 2024 roku
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie
Galeria NOVA I piętro

ul. Partyzantów 40, 22-100 Chełm

Finisaż wystawy:
1 marca 2024 roku, godzina 17:00

Zapraszają: Grupa Artystyczna Impuls Art

Impuls Art Chełm

Related articles

Moje Miasto Krasnystaw

Moje Miasto Krasnystaw

Krasnostawski Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie zapraszają do udziału w XXI Konkursie Plastycznym i Literackim „Moje Miasto Krasnystaw” pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu. Konkurs organizowany jest z okazji 627. rocznicy nadania prawa miejskiego […]