Rowerowe rozpoczęcie sezonu turystycznego w Krasnymstawie

Rowery - Krasnystaw

W piątek, 19 kwietnia 2024 r. organizatorzy zapraszają na „Rowerowe rozpoczęcie sezonu turystycznego w Krasnymstawie” pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka. Partnerem wydarzenia Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”.

W programie imprezy skierowanej dla całych rodzin, która odbędzie się w godzinach 14:00-18:00 w Rynku Miejskim, jest między innymi: rajd rowerowy, miasteczko rowerowe, nauka i pogadanki o zasadach bezpiecznej jazdy, znakowanie rowerów, bezpłatne dmuchańce, gry i zabawy, degustacje potraw regionalnych. W międzyczasie rozdawane będą również sadzonki drzew. Na scenie wystąpią zespoły z Krasnostawskiego Domu Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury oraz formacja Freak Dance. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Wśród uczestników imprezy losowane będą też 3 rowery.

Rowery - Krasnystaw

Wydarzenie organizuje Krasnostawski Dom Kultury we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie, Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie, Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, Nadleśnictwem Krasnystaw, Lokalną Organizację Turystyczną „Krasnystaw – Wrota roztocza” i Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Krasnymstawie.

Related articles

Spektakl Romans - Krasnystaw

Spektakl Romans

W ramach programu Teatr Polska zapraszamy dnia 22 września 2022 r. o godz. 19:00 na spektakl „Romans” Białostockiego Stowarzyszenia Artystów Lalkarzy do Krasnostawskiego Dom Kultury.