„Nowe początki” Aleksandry Rak – 3 tom cyklu „Pensjonat na wzgórzu”

Nowe początki - Aleksandra Rak

Trzy siostry, rodzinny pensjonat i piękno bieszczadzkiej przyrody. „Nowe początki”, to trzeci tom cyklu serii literatury obyczajowej „Pensjonat na wzgórzu”, autorstwa Aleksandry Rak. Premiera 3 części powieści 23 lutego 2022 r.

W pensjonacie na wzgórzu znów wiele się dzieje. Patrycja i Martyna spotykają się z rodzicami. Młodsza z sióstr ma wielki żal do matki, która przed laty zostawiła ją i wyjechała za granicę. Martyna, która sama teraz spodziewa się dziecka, poznaje Bartosza. Początkowo ta znajomość jest pełna napięć, jednak nieoczekiwanie mężczyzna staje się dla niej wsparciem.

Patrycja zaczyna rozumieć, że całe życie była podporządkowana matce. Postanawia to zmienić, znajduje nową pracę i zaczyna życie na własny rachunek. Klaudia wyjeżdża do Krakowa, aby odszukać Marka i dowiedzieć się, dlaczego wyjechał bez słowa.

W trzecim tomie „Pensjonatu na wzgórzu” tzn. w „Nowych początkach” ponownie spotkamy te same bohaterki, dobrze czytelnikowi znane z wcześniejszych tomów: „Niełatwe powroty” i „Czas wyborów”. Poznamy kontynuacje losów trzech sióstr: Martyny, Partycji i Klaudii. Czy los pisany przyszłością znowu postawi główne bohaterki na tej samej linii czasu? A to wszystko na tle rodzinnego pensjonatu w Bieszczadach i, z magicznymi Bieszczadami w tle.

Czy siostrom uda się odnaleźć prawdziwą miłość i spokój?
Czy wydarzy się coś, co ostatecznie zażegna wszystkie konflikty i scali rodzinę?

Nowe początki - Aleksandra Rak

Jest to następna, nowość – beletrystyka, po Pozimnie Karoliny Malinowskiej, z kategorii literatury, która wybiera właśnie Bieszczady jako miejsce fabuły i umiejscawia swoją powieść w realiach czasoprzestrzeni bieszczadzkich klimatów.

Premiera III tomu „Pensjonatu na wzgórzu” – „Nowe początki” – Aleksandry Rak, 23 lutego

Tytuł: Nowe początki – III tom cyklu: Pensjonat na wzgórzu
Autor: Aleksandra Rak
Liczba stron: 320
Okładka: miękka
Format: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-8172-931-4

Pensjonat na wzgórzu - Aleksandra Rak

Related articles

Na Akord - Krasnystaw

VIII Okazjonalny Przegląd Akordeonistów „Na akord”

16 października 2021 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbędzie się VIII Okazjonalny Przegląd Akordeonistów „Na akord”. Przed krasnostawską publicznością zaprezentują się wirtuozi akordeonu, odnoszący sukcesy na całym świecie: Yegor Zabelov […]