Kultura, Tradycja… i Placki

Kultura, Tradycja... i Placki - Rozięcin 2021

Kultura, Tradycja… i Placki w Rozięcinie. Furmanką na wykopki motyczkowe. To już jutro, 25.09.2021r. w Ośrodka Dawnych Kultur i Tradycji !

Pogoda ma być… hmmm… jesienna, ale bez deszczu, tak więc w imieniu organizatorów zapraszamy i widzimy się jutro wszyscy w Rozięcinie na wykopkach. Będziemy kopać, zbierać, piec, jeść, bawić się i biesiadować.

W programie !!! – Warsztaty kulinarne, jesienne warsztaty plastyczne dla najmłodszych, konkursy, zabawy, a to wszystko na terenie Ośrodka Dawnych Kultur i Tradycji

O dobrą zabawę przy dźwiękach akordeonu i nie tylko zadbają dla Państwa zespoły „Czerwona Jarzębina” oraz „Cuda Wianki”.

Kultura, Tradycja... i Placki - Rozięcin 2021

Zapraszamy o godzinie 14:00 do Ośrodka Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie, skąd wyruszymy furmanką na pole, a od godziny 17:00 zapraszamy na występy pod wierzbę!

Related articles

Muzeum Regionalne w Krasnymstawie

Krasnostawski plener malarski

Muzeum Regionalne w Krasnymstawie (budynek dawnego kolegium jezuickiego) zaprasza na nową wystawę czasową „Krasnostawski plener malarski ASP Kraków. Lipiec 1978” przygotowaną ze zbiorów własnych przez Dział Sztuki dawnej i Sakralnej.