Blues na Roztoczu

Blues na Roztoczu - Pensjonat Hagi

„Blues na Roztoczu” to kolejny kameralny koncert organizowany przez Pensjonat HAGI w Horyńcu-Zdroju na Roztoczu Wschodnim. Tym razem bohaterem wydarzenia będzie Antoni Krupa – znany muzyk, kompozytor, dziennikarz i publicysta. Towarzyszyć mu będą Radek Kopeć, Grzegorz Piećko, Piotr Łapa i Ewa Novel.

Zapraszamy do Horyńca, na koncert „Blues na Roztoczu” 2 października 2021 r., o godz. 18, do Pensjonatu Hagi. W programie koncertu usłyszymy utwory m.in. covery: Jimi Hendrix, Bob Dylan, Leonard Cohen, The Rolling Stones.

Blues na Roztoczu - Pensjonat Hagi

Wstęp tradycyjnie, jak to miało miejsce we wcześniejszych wydarzeniach organizowanych przez Pensjonat Hagi – bezpłatny !!! Liczba miejsc ograniczona.

Blues na Roztoczu” – Antoni Krupa
2 października 2021 r. 18:00

Pensjonat Hagi
ul. Sanatoryjna 1
37-620 Horyniec Zdrój

tel. 787 706 070

Pensjonat Hagi to komfortowy i nowoczesny obiekt noclegowy, położony w miejscowości Horyniec- Zdrój, na Roztoczu Wschodnim, w województwie Podkarpackim

Warto tutaj wpaść na cały jesienny weekend, bo Roztocze Wschodnie oferuję wiele atrakcji pozamuzycznych, i co ważne cieszy się popularnością wśród miłośników aktywnego wypoczynku, trekkingu i jazdy na rowerze.

Related articles