Koncert Sad Smiles w Żółtańcach k. Chełma

Sad Smiles - Chełm

Ponownie zapraszamy na wyjątkowe, kameralne spotkanie z muzyką akustyczną na żywo, które odbędzie się w miejscowości Żółtańce k. Chełma. Dobrze znana seria koncertów akustycznych w mieszkaniu. Tym razem zapraszamy na koncert kapeli – Sad Smiles w sobotę, 4 czerwca 2022, o godz. 20.

Sad Smiles
sobota, 4 czerwca 2022, godz. 20
Żółtańce Kolonia k. Chełma – koncert w mieszkaniu

Organizatorzy wydarzenia przypominają, że… Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz „Sad Smiles – Żółtańce” a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Sad Smiles

To zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.

W Internecie można znaleźć ich pierwszą EP ,,Sad Smiles EP” – sprawdź te nagrania, bo chłopaki naprawdę nie mają się czego wstydzić! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad. Ciężko tych zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Bądź uważny, bo pomiędzy piosenkami zamieniają się instrumentami lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.

Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!

Sad Smiles - Chełm

Regulamin zasad akcji House Gig:

  1. Limit osób na koncercie – 30.
  2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
  3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
  4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
  5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
  6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
  7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
  8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Więcej informacji na temat wydarzenia

Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand, znajdziemy też informacje na YouTube i Instagramie

Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic

Related articles

Jarząbek Jurkiewicz

Jarząbek – Jurkiewicz w Imbryk Cafe

Zapraszamy do kawiarni Imbryk Cafe&lunch na Placu Łuczkowskiego w Chełmie na muzyczny wieczór z duetem Jarząbek-Jurkiewicz, który zaprezentuję program pt. „Bardowie naszych czasów – Dylan, Kaczmarski, Nohavica”. Koncert odbędzie się 13 lutego, o godz. 19.