Koncert Joanny Aleksandrowicz na urodziny miasta Krasnystaw

Joanna Aleksandrowicz - Krasnystaw

Burmistrz Krasnegostawu i Krasnostawski Dom Kultury serdecznie zapraszają na koncert z okazji 628. rocznicy nadania Miastu Krasnystaw praw miejskich. Przy Dworku Starościńskim 11 czerwca 2022 r. o godz. 20:30 wystąpi Joanna Aleksandrowicz z zespołem w koncercie polskiej muzyki filmowej „Od Nocy Do Nocy”.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim, czy Markiem Koterskim.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy” który zagrała 200 razy na różnych sceneriach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory tj. „Noce i Dnie”, „Vabank”, czy musical „Metro”. W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournee po perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach. Takim wyjątkowym miejscem jest niewątpliwie krasnostawski Dworek Starościński.

Joanna Aleksandrowicz - Krasnystaw

Bezpłatne wejściówki na miejsca siedzące można odbierać w kasie KDK od 9 czerwca. Zachęcamy również publiczność do zabrania ze sobą na koncert kocy.

W przypadku deszczowej pogody koncert zostanie przeniesiony do Sali Widowiskowej KDK.

Informacja:
Strona internetowa: www.joannaaleksandrowicz.pl
Oficjalny profil: www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/

Related articles