Wystawa „Mali Mistrzowie”

Mali Mistrzowie - Krasnystaw

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na Wystawę „Najsłynniejsze Obrazy – Mali Mistrzowie”, na której zaprezentowane zostaną nowe aranżacje znanych dzieł sztuki.

Prace wykonane zostały przez uczestników zajęć plastycznych odbywających się w ramach projektu „Wakacje z KDK”.

Projekt „Wakacje z KDK” współfinansowany został przez Urząd Miasta Krasnystaw.

Wystawa otwarta od 18 lipca do 12 sierpnia w Galerii Krasnostawskiego Domu Kultury.

Related articles

Maratony Kresowe w Wasilkowie

Maratony Kresowe po raz siódmy w Wasilkowie

Wyścig zgromadził na starcie najsilniejszych zawodników Polski Wschodniej, a także znakomitych kolarzy zza wschodniej granicy. Na najdłuższym dystansie Maraton zwyciężył mistrz Litwy Sarunas Pacevicius, reprezentujący polską drużynę Sprint-Rowery.pl. Niespełna 12 sekund później finiszował Mistrz Polski […]

Spektakl Romans - Krasnystaw

Spektakl Romans

W ramach programu Teatr Polska zapraszamy dnia 22 września 2022 r. o godz. 19:00 na spektakl „Romans” Białostockiego Stowarzyszenia Artystów Lalkarzy do Krasnostawskiego Dom Kultury.