Spotkanie autorskie „Przekroczyć Granicę” – Aneta Sołopa

Przekroczyć Granicę Aneta Sołopa

Zapraszamy na spotkanie autorskie i promocje debiutanckiej powieści Anety Sołopy „Przekroczyć Granicę”. Wieczór z autorką odbędzie się w najbliższy piątek 1 lipca, o godz. 17,00 w Gminnym Centrum Kultury w Żmudzi.

28 czerwca premierę miała miejsce debiutancka powieść „Przekroczyć granicę”, Anety Sołopy. Pochodząca z maleńkiej miejscowości Maziarnia, w gminie Żmudź na Lubelszczyźnie. Autorka nie ukrywa, że bardzo liczy na to, że jej książką przypadnie do gusty czytelnikom i już planuje wydanie kolejnych.

Podczas spotkania z autorką w GCK w Żmudzi poznamy nie tylko fabułę książki, historię i powody powstania powieści, oraz samą autorkę. Na spotkaniu przy kawie, herbacie i ciastku dowiemy się jakie to uczucie spełniać własne marzenia. Na spotkaniu będziemy mogli nabyć także książkę z autografem i dedykacją autorki, oraz inne dodatkowe gadżety.

Przekroczyć granicę

„Ola wydaje się spełnioną trzydziestolatką. Na pozór ma wszystko: dom, dobrą pracę, pieniądze, zdrowie, wspaniałego męża. Do szczęścia brakuje jej jednego ważnego elementu – udanego życia osobistego, które w tym momencie nie jest usłane różami. Chciałaby mieć wsparcie rodziny, ale najbliżsi nie interesują się jej problemami, nie pomagają jej, a z czasem nawet o nic nie pytają. Kiedy więc na jej drodze staje ten, o którym nigdy nie zapomniała, i obsypuje ją miłością, traci głowę. (…)

Wszystko w niej ożywa – zatracenie, ślepe pożądanie, ale i prawdziwa miłość” – to krótki opis fabuły.

Czytając „Przekroczyć granicę” Anety Sołopy przewracałam strony w błyskawicznym tempie. Książka chwytająca za serce, dającą nadzieję i wywołująca dreszczyk emocji. Mam nadzieję, że sięgnięcie po tę historię i po lekturze będziecie poruszeni tak samo, jak ja. Polecam serdecznie wszystkim czytelnikom.

Magdalena Spirydowicz – madziara.malfoy

Aneta Sołopa – Zodiakalny Skorpion. Pracująca na etacie mama trzylatki, spełniająca ciche swoje marzenia o pisaniu książek. Czyta od dziecka, ale tworzyć zaczęła stosunkowo niedawno. Nie zagląda w przyszłość – do wszystkiego podchodzi realnie. Kieruje się mottem: „Co masz zrobić jutro, najlepiej zrób dzisiaj„.

„Zdrada, kłamstwa i nieokiełznana namiętność. Kobieta pragnąca prawdziwego uczucia, którym darzyła tylko jednego mężczyznę. Co się stanie, kiedy przypadkiem ich drogi na nowo się skrzyżują? Zdrada nie zawsze oznacza to, co na pozór wydaje się oczywiste. Kto okaże się tym złym? Przekonajcie się! Wejdźcie do świata intryg i nieposkromionego pożądania.”


A.P.Mist – autorka „Jej wszyscy mężczyźni”
Przekroczyć Granicę Aneta Sołopa

Spotkanie autorskie odbędzie się 1.07 w piątek, o godzinie 17 w Gminnym Centrum Kultury w Żmudzi.

Jest to spotkanie zorganizowane przez autorkę, przy pomocy Gminnego Centrum Kultury w Żmudzi. Spotkanie z Anetą Sołopą, to rozmowa przy kawie, będzie można dostać dodatkowy gadżet do książki i sama książkę dla tych którzy jej jeszcze nie będą mieli zakupionej. Autografy, dedykacje i selfie z autorką gwarantowane w pakiecie spotkania.

Ta historia wciągnie Was już od samego początku. Znajdziecie tutaj momenty zaskoczenia, gorące sceny zbliżeń oraz bohaterów, których da się polubić. Dawna miłość, która wcale niewygasła, pojawia się po latach. Jak mocno można przekroczyć granicę? Tego dowiecie się po przeczytaniu. Gorąco polecam.


Ada Kasprzak – zakazaneksiazki

Książka dostępna jest w salonach sieci empik, w księgarni intranetowej na empik.com, taniej książce i wielu innych księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Powieść „Przekroczyć Granicę” możemy zamówić w internetowym sklepie empik

Przekroczyć Granicę Aneta Sołopa

Related articles