Polska Noc Kabaretowa w Chełmie

Nadciąga legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022 do Chełma. Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę.

Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Polska Noc Kabaretowa 2022 – uratujemy Twoje miasto!

Tym razem na tapetę bierzemy… Chełm! Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców.

Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego oraz Dziennikarki Zaangażowane i Szymon Łątkowski. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Polska Noc Kabaretowa 2022 – uratujemy Twoje miasto.

Kiedy: 12.08.2022
Start koncertu: 19:00
Gdzie: Chełm, Amfiteatr, Kumowa Dolina, ul. Podgórze 47
Otwarcie bram: 18:00

Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/2DHzGZ5Xx

Bilety dostępne na:
Biletyna.pl – https://biletyna.pl/event/view/id/240853,
KupBilecik.pl – https://www.kupbilecik.pl/imprezy/76034/Che%C5%82m/Polska+Noc+Kabaretowa+2022/
Kabaretowebilety.pl – https://kabaretowebilety.pl/chelm-polska-noc-kabaretowa-2022/wydarzenie/2478

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • Impreza trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
  • Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
  • Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
  • Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5l.

Related articles