Spektakl „Wieczór Panieński Plus” 15 marca w Chełmie

Spektakl Wieczór Panieński Plus - Chełm

Agencja artystyczna MUZA zaprasza na wyjątkowe wydarzenie! Spektakl w doborowej obsadzie Pt. „Wieczór Panieński Plus”. Dołącz do niezapomnianego wieczoru panieńskiego z Katarzyną Skrzynecką! Już 15 marca w Chełmie.

Ten wieczór panieński zmieni się w wielką awanturę, którą spotęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Spektakl udowadnia, że to czego sobie życzymy nie zawsze jest tym czego potrzebujemy a serce i rozum najczęściej stoi po dwóch różnych stronach barykady.

Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Nie przegap okazji, by spędzić wieczór w dobrym towarzystwie i wesołej atmosferze.

Spektakl, który z pewnością zostawi w waszych sercach dużo uśmiechu!

Spektakl komediowy w doskonałej obsadzie:

  • Katarzyna Skrzynecka
  • Monika Mazur
  • Anna Iberszer
  • Tomasz Bednarek
  • Marek Kaliszuk

Gdzie?
CHEŁM- Chełmski Dom Kultury, Plac Tysiąclecia 1

Kiedy?
15.03.2024r. (piątek) 18:30

Bilety:
Kasa biletowa kina tel. 82 563 00 81
Kup Bilecik https://bil.et/sj84l/
Biletyna https://bilety.io/wiMbU
eBilet https://sklep.ebilet.pl/46443371157258583

Czekają na Was dwie godziny pełne śmiechu, wzruszeń i niespodzianek, które przeniosą Was w świat zabawy, przyjaźni i miłości.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!
Zapraszamy wszystkich miłośników kultury i rozrywki na niezapomniane przeżycie teatralne – spektakl pt. „Wieczór Panieński Plus”

Organizator – Zamówienia zbiorowe: tel. 𝟓𝟑𝟏-𝟓𝟑𝟏-𝟎𝟎𝟏 e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Spektakl Wieczór Panieński Plus - Chełm

Related articles

swiatlo cienia

Światło Cienia – Pochwała niefotografowania

Potrzeba potwierdzania, że świat naprawdę istnieje, skłania nas codziennie do fotografowania wszystkiego. Niesfotografowane nie istnieje. Powstają więc miliony fotografii, których nikt nigdy nie będzie oglądał, fotografii, które już w momencie ich wykonywania nie mają adresata. […]