SKUBAS – koncert w duecie w Siennicy Różanej

Skubas - Siennica Rózana

12 marca w Dworze Sztuki w Siennicy Różanej będzie miało miejsce kolejne wydarzenie muzyczne. Tym razem wystąpi Skubas – autor jednej z najpiękniejszych piosenek miłosnych w historii polskiej muzyki alternatywnej o… braku miłości.

Skubas, czyli Radosław Skubaja, to artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości, czym wpisał się do historii polskiej muzyki alternatywnej. Teledysk do piosenki “Nie mam dla Ciebie miłości” przekroczył już 15 milionów wyświetleń.

W roku 2013 otrzymał 2 nominacje do nagrody Fryderyki jako Debiut Roku i Utwór Roku za piosenkę „Linoskoczek”. Występował już na najważniejszych polskich festiwalach m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock. Brał również udział w takich muzycznych projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

Zapraszany do wielu projektów, współpracował z czołowymi, polskimi artystami m.in. Smolikiem, Noviką, Natalią Przybysz, Kayah. Do tej pory, nakładem wydawnictwa Kayax, ukazały się trzy autorskie albumy arysty: “Wilczełyko”(2012), “Brzask”(2014) oraz “Duch”(2020) .

Obecnie pracuje nad 4 albumem, który planuje wydać na przełomie kwietnia/maja 2023 roku. Możemy się spodziewać świeżej energii, cieplejszych brzmień, które w duetach z zaproszonymi do współpracy artystami wybrzmią podczas planowanych tras koncertowych.

Do tej pory premierę w listopadzie 2022 miał już pierwszy singiel „Zaraz się zacznie” z Kwiatem Jabłoni. Kolejne pojawią się wkrótce.

Wejściówki na koncert do nabycia u organizatora – Centrum Kultury w Siennicy Różanej (koszt: 50 zł)

SKUBAS – koncert w duecie
Dwór Sztuki w Siennicy Różanej
Niedziela, 12 marca 2023 r., godz. 18.00

Related articles

Kolacja dla Głupca w Lublinie

Kolacja dla Głupca w Lublinie

Już w maju, na żywo i po lockdownie, zapraszamy do Lublina na spektakl teatralny „Kolacja dla Głupca”. W Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, 29 maja, o godz. 16 i 19 będzie miało miejsce wydarzenie […]

Maratony Kresowe

Maratony Kresowe w czasach zarazy

Organizatorzy wydarzeń i eventów mocną odczuwają skutki nałożonych restrykcji spowodowanych pandemią. Chyba każdy z organizatorów nie tylko liczy straty, ale zastanawia się jak przetrwać ten czas zarazy. Z podobnym problemem musi zmierzyć się branża sportowa.