Ostatnia Tajemnica – premiera nowej powieści Anny Ziobro

Ostatnia Tajemnica - Anna Ziobro

28 lutego premiera najnowszej powieści Anny Ziobro – „Ostatnia tajemnica”. Przejmująca opowieść osadzona w latach sześćdziesiątych. Historia o tym, że sekrety mogą mieć niszczycielską moc, ale zawsze jest nadzieja na pojednanie. Powieść zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Dragon.

Sabina zdaje sobie sprawę, że jej dni są policzone. Podejmuje więc decyzję o przeniesieniu się do hospicjum. W podróż na miejsce zabiera ją taksówkarz Artur. Tam z kolei wspieraniem pacjentów na ostatnim etapie ich życia zajmuje się jego żona, Eliza. Małżeństwo nie podejrzewa, że ich drogi zetkną się z seniorką ponownie.

Odliczając dni, Sabina skupia się na wspominaniu przeszłości, roztrząsa podjęte decyzje, oddaje się nostalgicznym chwilom i wraca z sentymentem do młodości. Jej jedynym pragnieniem jest nawiązanie kontaktu z mieszkającą w Berlinie wnuczką Heike. Niestety przez pewien rodzinny sekret kontakt Sabiny z rodziną jej syna Piotra całkowicie się urwał. Czy Sabina spotka się z wnuczką?

„Jednym z głównych miejsc akcji jest Przemyśl. Poznajemy go na różnych etapach akcji. W latach 60, 90 i współczesnych. Jest to ważne dla mnie miasto – tam się urodziłam i spędziłam pierwsze lata życia. Miałam szansę widzieć, jak zmieniło się na przestrzeni czasu i mm nadzieję, że moi czytelnicy się w nim odnajdą”

mówi autorka Anna Ziobro

Czy uda się rozwikłać ostatnią tajemnicę? Jaką rolę odegra w tym taksówkarz Artur i jego żona Eliza?

Ostatnia tajemnica - Anna Ziobro

Ostatnia tajemnica – Anna Ziobro
Premiera: 28 lutego 2024

Kilka faktów o autorce – Annie Ziobro
Rzeszowianka – pracująca jako tłumacz i korektor tekstów. Miłośniczka gór z duszą samotnika

Related articles