24 października 2021

Na akord po raz ósmy

Na akord po raz ósmy - Krasnostawski Dom Kultury

Krasnostawski Dom Kultury dnia 17 października 2020 r. o godz. 16:00 zaprasza po raz ósmy na OKAZJONALNY PRZEGLĄD AKORDEONOWY „NA AKORD!” W Sali Widowiskowej KDK pojawią się trzej młodzi, niezwykle utalentowani, wielokrotnie nagradzani akordeoniści.

Przegląd rozpocznie 11-letni MIŁOSZ BACHONKO – zwycięzca nowojorskiego konkursu International Talent Competition Spring 2020. W nagrodę Miłosz wystąpi w najbardziej prestiżowej sali koncertowej na świecie – Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Po recitalu Miłosza na scenie pojawi się duet akordeonowy LUKAS GOGOL i PATRYK KUZDROWSKI. To laureaci wielu międzynarodowych konkursów i festiwali akordeonowych. LUKAS GOGOL szerszej publiczności znany jest jako zwycięzca 10 edycji programu telewizyjnego „MAM TALENT!”.

Na akord po raz ósmy - Krasnostawski Dom Kultury

20 października 2020 r. o godz. 18:00 i 20:30 wystąpią tancerze z Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK ze spektaklem „Manhattan” w ramach Teatr Polska w KDK

Przegląd odbędzie się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym

Related articles

Magdalena Kowalczyk

Apel o pomoc – Magdalena Kowalczyk

Tragedia, która nie miała prawa się wydarzyć… W strasznym wypadku samochodowym zginęli rodzice Magdy, a ona w stanie krytycznym trafia do szpitala. To było tuż po Świętach Bożego Narodzenia… W ogromie rozpaczy nie możemy się […]