29 listopada 2023

Kontynuacja bestsellera „Przekroczyć granicę” – Aneta Sołopa

Przekroczyć Granicę II - Aneta Sołopa

Czy pamiętacie jeszcze „Przekroczyć granicę„? 25 listopada ukaże się kontynuacja bestsellerowej powieści „Przekroczyć Granicę” – Anety Sołopa. W drugim tomie „Przekroczyć Granicę II„, który zostanie wydany przez wydawnictwo WasPos dowiemy się jak potoczyły się dalsze losy bohaterów: Oli i Kamila.

Po wielu niepowodzeniach Ola i Kamil zostają szczęśliwym małżeństwem. Otrzymują również prezent od losu – okazuje się, że Ola zachodzi w upragnioną przez nich ciążę. Ale szczęście jest czymś tak ulotnym jak przekwitły dmuchawiec i nie trwa długo. Czarne chmury znowu kłębią się nad związkiem i miłością tych dwojga. Czy poradzą sobie z przeciwnościami losu?

Czy miłość i namiętność, które nieprzerwanie ich łączą, pomogą im przetrwać? 25 listopada poznacie dalsze losy Waszych ulubieńców.

Druga część Przekroczyć granicę to fenomenalne zwroty akcji serwujące niezapomniane emocje. Aneta Sołopa przeszła samą siebie i po raz kolejny stworzyła świetną, dopracowaną historię pełną miłości i tajemnic. Jeśli zatem, drogi czytelniku, poszukujesz wyjątkowej książki, od której nie zdołasz się oderwać, ta jest idealna, bo gwarantuje rollercoaster już od pierwszych stron.

Wasza madziara.malfoy, Magdalena Spirydowicz
Przekroczyć Granicę - Aneta Sołopa

Historia Oli i Kamila nie jest usłana różami. Autorka zabiera nas do trudnego świata, w którym miłość, strata i walka o siebie nawzajem są na pierwszym miejscu. To pełna bólu, lecz także pokrzepiająca powieść, pokazująca siłę uczucia, o które warto walczyć. Polecam całym
sercem.

Justyna Dziura, autorka

Aneta Sołopa

Aneta Sołopa – pochodzi z miejscowości Maziarnia, z gminy Żmudź, w powiecie chełmskim, woj. Lubelskie. Obecnie mieszka i pracuje w Anglii. Pracująca na etacie mama trzylatki, spełniająca ciche swoje marzenia o pisaniu książek. Czyta od dziecka, ale tworzyć zaczęła stosunkowo niedawno. Nie zagląda w przyszłość – do wszystkiego podchodzi realnie. Kieruje się mottem: „Co masz zrobić jutro, najlepiej zrób dzisiaj”.

Przygodę z pisaniem zaczęła stosunkowo niedawno. Najpierw coś nieśmiało do szuflady, później dla koleżanek, aż postanowiła spróbować swoich sił i komuś to się spodobało. Autorka współpracuje z wydawnictwem WasPos.

Namiętne i szczere uczucie bohaterów rozbudzi w Was wiarę w miłość, ale co się stanie, gdy bohaterom zabraknie nadziei na lepsze jutro? Przekonajcie się o tym, poznając losy Aleksandry i Kamila, których połączyło coś pięknego, a zarazem kruchego. Polecam!

Marzena Miłek, autorka

Powieść „Przekroczyć Granicę II” Anety Sołopy jest kontynuacją bestsellera literackiego „Przekroczyć Granicę”.

Premiera „Przekroczyć Granicę II” – 25.11.2022

Książka będzie dostępna od 25.11 w salonach sieci empik, na empik.com, taniej książce i wielu innych księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Related articles