Koncert „Tribute to Wodecki” w Krasnymstawie

Tribute to Wodecki

Serdecznie zapraszamy 10 marca 2023 r. o godz. 18:00 do Krasnostawskiego Domu Kultury na koncert z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn pt. „Tribute to Wodecki”, podczas którego usłyszymy największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

„Tribute to Wodecki” to projekt, w którym możemy usłyszeć najpiękniejsze utwory Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie  zobaczymy 10 doświadczonych muzyków w około godzinnym programie. Nie zabraknie najbardziej  znanych utworów  w aranżacji na trzy głosy wraz ze wspaniałą sekcją dętą. Za wokal odpowiedzialny jest Mateusz Obroślak – absolwent akademii muzycznej i akademicki wykładowca śpiewu  na wydziale jazzu UMCS. W chórkach  usłyszymy  dwie  uznane i utalentowane wokalistki: Katarzynę Góras,  która oczarowała jurorów the Voice of Poland dochodząc  tam do ścisłego finału oraz Alicję Karpiuk, która zdobyła  prestiżową  nagrodę Diamenty Lublina. Nie zabraknie oczywiście pięknych dźwięków trąbki, która przeniesie Państwa w świat utworów Zbigniewa Wodeckiego. Pomysłodawcą i motorem napędowym projektu jest gitarzysta Łukasz Zdolski.

Tribute to Wodecki

Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu) do nabycia w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl

Related articles

Lubelska Federacja Bardów

Koncert: Lubelska Federacja Bardów w KDK

Serdecznie zapraszamy 1 marca 2020r., o godz. 18 do Krasnostawskiego Domu Kultury na wyjątkowe wydarzenie – koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która w minionym roku obchodziła 20-lecie swojej działalności artystycznej. Podczas koncertu „Nasze najlepsze” usłyszymy utwory […]