Koncert „Razem dla Ukrainy”

Koncert Razem dla Ukrainy

Burmistrz Krasnegostawu, Krasnostawski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny „Razem dla Ukrainy!”, który odbędzie się 11 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.

W programie koncertu usłyszymy piosenki polskie i ukraińskie wykonywane przez młodzież z zespołu, „Amicus” z Krasnostawskiego Domu Kultury oraz wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. Zaprezentują się także nasi goście z Ukrainy – wokalnie, muzycznie i tanecznie. Ponadto zaprezentowane zostaną utwory w języku ukraińskim w wykonaniu Maryny Martirosian. Występy będą przeplatane krótkimi sentencjami, cytatami, a także poezją twórców narodowości ukraińskiej, która odczytywana będzie zarówno w ojczystym języku jak i w wersji tłumaczonej na język polski.

W czasie koncertu będziemy zbierać dary żywnościowe dla uchodźców w Ukrainy – najbardziej potrzebujemy konserw, kaszy gryczanej, oleju, płatków śniadaniowych i napojów dla dzieci.

Bądźmy tego dnia razem w Krasnostawskim Domu Kultury!

Koncert Razem dla Ukrainy

Related articles

KDK Krasnystaw

KDK zaprasza w lipcu

Kalendarz nadchodzących lipcowych wydarzeń kulturalnych i imprez organizowanych w Krasnymstawie – Krasnostawskim Domu Kultury. W lipcu KDK zaplanował kilka ciekawych imprez. Szczególnie w czasach stopniowego odmrożenia kultury.