Koncert „Razem dla Ukrainy”

Koncert Razem dla Ukrainy

Burmistrz Krasnegostawu, Krasnostawski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny „Razem dla Ukrainy!”, który odbędzie się 11 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.

W programie koncertu usłyszymy piosenki polskie i ukraińskie wykonywane przez młodzież z zespołu, „Amicus” z Krasnostawskiego Domu Kultury oraz wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. Zaprezentują się także nasi goście z Ukrainy – wokalnie, muzycznie i tanecznie. Ponadto zaprezentowane zostaną utwory w języku ukraińskim w wykonaniu Maryny Martirosian. Występy będą przeplatane krótkimi sentencjami, cytatami, a także poezją twórców narodowości ukraińskiej, która odczytywana będzie zarówno w ojczystym języku jak i w wersji tłumaczonej na język polski.

W czasie koncertu będziemy zbierać dary żywnościowe dla uchodźców w Ukrainy – najbardziej potrzebujemy konserw, kaszy gryczanej, oleju, płatków śniadaniowych i napojów dla dzieci.

Bądźmy tego dnia razem w Krasnostawskim Domu Kultury!

Koncert Razem dla Ukrainy

Related articles

Blues na Roztoczu - Pensjonat Hagi

Blues na Roztoczu

„Blues na Roztoczu” to kolejny kameralny koncert organizowany przez Pensjonat HAGI w Horyńcu-Zdroju na Roztoczu Wschodnim. Tym razem bohaterem wydarzenia będzie Antoni Krupa – znany muzyk, kompozytor, dziennikarz i publicysta. Towarzyszyć mu będą Radek Kopeć, […]

Maraton Kresowy Międzyrzec Podlaski

Maratony Kresowe – Międzyrzec Podlaski

Międzyrzec Podlaski gościł maratończyków kresowych już po raz piąty. Na głównym dystansie Maraton wygrał uzdolniony junior Szymon Pomian (GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier). Wśród kobiet bezkonkurencyjna była Marzena Moniuszko (MILSPORT Team).