Koncert Paweł „Aldaron” Czekalski – „Niemanie”

Koncert Paweł "Aldaron" Czekalski - "Niemanie"

Zapraszamy na kameralny koncert w Pensjonacie Hagi pt. „Niemanie” – Pawła Czekalskiego. Artysta przeniesie nas w pełny nostalgii, poetycki wieczór z piosenką literacką. Koncert odbędzie się w miejscowości Horyniec-Zdrój na Roztoczu Wschodnim, 23 listopada, sobota, o godz. 19:00.

Paweł „Aldaron” Czekalski – poeta, kompozytor, gitarzysta, wokalista, autor piosenek, bard. Śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o relacjach i zależnościach świata natury i cywilizacji, o radościach, wyborach, smutkach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka.

Teksty Pawła Czekalskiego można określić piosenką literacką z dawką poezji, pełne gier słownych, czasem przemieszane ze stylistyką hip-hopową – są wykonywane z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej. W latach 2005 – 2018 uczestnik, często laureat wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów czy festiwalów piosenki poetyckiej.

Piosenki Pawła możemy czasami usłyszeć w trójkowej audycji „Gitarą i Piórem” poświęconej poezji śpiewanej i piosence literackiej.

Paweł Czekalski pochodzi z Sosnowca, potem mieszkał w Warszawie, Bieszczadach, a obecnie pod Przemyślem. Pisze i wykonuje piosenki z którymi jeździł po świecie. Nie bardzo rozumie sens kultu pieniądza i kariery, dlatego stara się żyć w inny sposób. Stara się żyć tak, jak śpiewa. I tym, o czym śpiewa.

Po koncercie zapraszamy na spotkanie autorskie z Pawłem Czekalskim. Porozmawiamy o „Niemaniu”, życiu artysty we współczesnym świecie, pasji do muzyki. Momentami także o „Audycie” – najnowszej książce Jacka Hugo Badera, której Paweł stał się jednym z bohaterów. W trakcie koncertu będzie można nabyć płyty artysty, które ma w swoim dorobku artystycznym.

Wstęp na koncert wolny !!! Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają preferencyjne ceny noclegów dla widzów koncertu. Zapraszamy.

Koncert Paweł "Aldaron" Czekalski - "Niemanie"

Related articles

Maratony Kresowe MTB

Kalendarz Maratonów Kresowych 2020

Maratony Kresowe MTB opublikowały wstępny kalendarz wyścigów na sezon 2020. W kalendarzu znalazło się 16 wyścigów, w tym dwa maratony poza granicami Polski, na Kresach Wschodnich. Tradycyjnie jeden a Litwie i drugi na Białorusi.

Benefis Edmunda Fladrzyńskiego

Benefis Edmunda Fladrzyńskiego

W Galerii Atelier w czwartkowy wieczór (30 stycznia 2020 r.) odbył się wyjątkowy benefis. Wernisaż Edmunda Fladrzyńskiego z okazji otwarcia wystawy fotograficznej pt. „Fotografie”. Wystawa jest ekspozycją jubileuszową 50-lecie pełnienia funkcji Prezesa Foto Klubu Ziemi […]