Koncert: Lubelska Federacja Bardów w KDK

Lubelska Federacja Bardów

Serdecznie zapraszamy 1 marca 2020r., o godz. 18 do Krasnostawskiego Domu Kultury na wyjątkowe wydarzenie – koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która w minionym roku obchodziła 20-lecie swojej działalności artystycznej. Podczas koncertu „Nasze najlepsze” usłyszymy utwory własnego autorstwa, najczęściej „bisowane” przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury.

WYSTĄPIĄ:

  • Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna
  • Marek Andrzejewski – śpiew, gitara akustyczna
  • Piotr Selim – śpiew, fortepian
  • Katarzyna Wasilewska – śpiew, skrzypce

LFB to absolutnie typowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach. Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach.

Lubelska Federacja Bardów od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy. Na tradycyjne, piękne melodie. Na dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii, w której to kwestii jest dziś trudna do zastąpienia.

Lubelska Federacja Bardów

LFB ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, w Europie i w USA.

Bilety na koncert w cenie 40 zł do nabycia w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl

Related articles