Ballady Leonarda Cohena i Janis Joplin w Imbryk Cafe

Imbryk Cafe Chełm - Ela Dębska

Serdecznie zapraszamy do kawiarni Imbryk Cafe w marcową niedzielę, 15 marca na koncert wspaniałej, charyzmatycznej artystki z Wrocławia – Eli Dębskiej. Znowu zapowiada się wyjątkowo muzyczny wieczór z romantyczną twórczością w Imbryku z Leonarda Cohena i Janis Joplin.

Uwaga – Zmiana terminu koncertu !!! – 15 marca 2020 r.


„Kochani musimy przełożyć koncert Pani Eli Dębskiej z 23.02. na 15.03.2020r.z powodu choroby artystki. Będzie okazja do przedłużonego świętowania Dnia Kobiet 😉 Osoby, które kupiły wejściówki mogą je zachować na nowy termin. W przypadku rezygnacji prosimy o zwrot wejściówek w celu zwrotu gotówki.
Zapraszamy na koncert w nowym terminie.”

Imbryk Cafe & Lunch

Koncert zapowiada się z najpiękniejszych ballad Leonarda Cohena, jednego z najbardziej kultowych piosenkarzy i poetów naszych czasów. W trakcie koncertu usłyszą Państwo między innymi: „Tańcz mnie po miłości kres”, „Niebieski prochowiec”, „Alleluja” i wiele innych coverów Leonarda Cohena oraz Janis Joplin.

Wieloletnia współpraca Eli Dębskiej z Maciejem Zembatym, wybitnym bardem i poetą, który przetłumaczył i rozpowszechnił Cohena w Polsce, cztery nagrane wspólnie płyty i setki koncertów są gwarancją wysokiego poziomu artystycznego i dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. To wyjątkowe połączenie poezji Leonarda Cohena i charyzmy artystki sprawia, że słuchacze długo pozostaną pod wrażeniem tego znakomitego koncertu.

Artystka wykorzystuje również wątek spotkania przed wielu laty Leonarda Cohena z Janis Joplin i dołącza do koncertu kilka bardzo ekspresyjnych przebojów tej wspaniałej artystki m.in.: „Piece of My Heart”, czy „Mercedes Benz”. Janis Joplin została okrzyknięta największą wokalistką bluesową wszechczasów – żeby się z nią zmierzyć trzeba mieć niepowtarzalność i kunszt zawodowy. Tych cech z pewnością nie brakuje Eli Dębskiej, potrafi rozgrzać publiczność i wprowadzić ich w wyjątkowy klimat szalonych lat „dzieci kwiatów”

Leonard Cohen i Janis Joplin królować będą w niedzielę w Imbryk Cafe. Wejściówki w cenie 30 zł w sprzedaży w Imbryku.
Liczba miejsc jak zawsze przy okazji koncertów w Imbryku ograniczona.
Cena wejściówki – 30zł/osoby.

Related articles

Moje Miasto Krasnystaw

Moje Miasto Krasnystaw

Krasnostawski Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie zapraszają do udziału w XXI Konkursie Plastycznym i Literackim „Moje Miasto Krasnystaw” pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu. Konkurs organizowany jest z okazji 627. rocznicy nadania prawa miejskiego […]