Jan Kondrak – Cohen-Okudżawa-Stachura-Kondrak. Koncert w Dworze Sztuki

Koncert: Jan Kondrak - Siennica Różana

Jan Kondrak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Lubelskiej Federacji Bardów, wystąpi w Dworze Sztuki w Siennicy Różanej k/Chełma. Koncert odbędzie się w sobotę 4 listopada, ale organizatorzy już teraz zachęcają do rezerwacji biletów.

Jan Kondrak jest autorem tekstów, kompozytorem i wykonawcą, a także tłumaczem, publicystą i prozaikiem. Zdobywał m.in. nagrody na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu i „Famie” w Świnoujściu.

Jest współzałożycielem Lubelskiej Federacji Bardów, a jego utwory wykonują m.in. Beata Kozidrak, Urszula, Marek Dyjak oraz Krzysztof i Piotr Cugowscy.

Z Lubelską Federacją Bardów Jan Kondrak ma na koncie jedenaście płyt. Nagrał również osiem solowych albumów. Artysta chętnie sięga do repertuaru Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego.

Koncert: Jan Kondrak - Siennica Różana

Podczas koncertu w Siennicy Różanej artysta zaśpiewa głównie utwory Okudżawy, Stachury i Cohena

Wejściówki w cenie 40 złotych można kupić w Centrum Kultury w Siennicy Różanej lub zarezerwować telefonicznie pod numerem: 82 575 99 53, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: ck@kulturasiennica.pl.

Cohen – Okudżawa – Stachura – Kondrak

Dwór Sztuki w Siennicy Różanej
4 listopada 2023, godz. 19:00

Koncert: Jan Kondrak - Siennica Różana

Related articles

Sól i Papier - Galeria Atelier

„Sól i Papier” w Galerii Atelier

Galeria Atelier zaprasza na wernisaż wystawy fotografii „Sól i Papier”, oraz spotkanie autorskie z Romanem Krawczenko, w najbliższy piątek 4 marca, o godz. 18, w siedzibie Galerii Atelier w Chełmie, przy ulicy Lwowskiej 24. Wystawa […]

Maratony Kresowe MTB - Michałowo | Podlaskie

Maratony Kresowe 10 raz w Michałowie

Zwycięzcą dziesiątej edycji Maratonu Kresowego MTB w Michałowie po finiszu z trzyosobowej grupy został Pomian Szymon (GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier). W głównym wyścigu kobiet bezkonkurencyjna okazała się niezwykle utalentowana piętnastolatka z Litwy Aiste […]