Debiut literacki: Aneta Sołopa – Przekroczyć Granicę

Aneta Sołopa - Przekroczyć Granicę

Wkrótce będzie miała miejsce premiera „Przekroczyć Granicę” – debiutanckiej powieści Anety Sołopy. „Przekroczyć Granicę”- To opowieść o bohaterce, z którą może utożsamiać się każda z Was – jest zwyczajną kobietą, która pragnie… tego, co każda kobieta – pragnie kochać i być kochaną. Ale o tym, przeczytacie w książce.

Debiut literacki – Anety Sołopy „Przekroczyć granicę” odbędzie się 28.06.2022. W dniach 24-28 04.2022 r. trwa przedsprzedaż książki

Przekroczyć Granicę – spoiler powieści

Ola wydaje się spełnioną trzydziestolatką. Na pozór ma wszystko: dom, dobrą pracę, pieniądze, zdrowie, wspaniałego męża. Do szczęścia brakuje jej jednego ważnego elementu – udanego życia osobistego, które w tym momencie nie jest usłane różami. Kobieta chciałaby mieć wsparcie rodziny, ale najbliżsi nie interesują się jej problemami, nie pomagają jej, a z czasem nawet o nic nie pytają.

Kiedy więc na drodze Oli staje ten, o którym nigdy nie zapomniała, i obsypuje ją miłością, której niegdyś potrzebowała, traci głowę. Gdy te cholernie seksowne oczy ponownie spoglądają w głąb niej, ona już wie. Wszystko w niej ożywa – zatracenie, ślepe pożądanie, ale i prawdziwa miłość. Z jak trudną rzeczywistością tak naprawdę przyjdzie jej się zmierzyć, by odzyskać to, co straciła?

Aneta Sołopa - Przekroczyć Granicę

Aneta Sołopa

Aneta Sołopa – pochodzi z miejscowości Maziarnia, z gminy Żmudź, w powiecie chełmskim, woj. Lubelskie. Obecnie mieszka i pracuje w Anglii. Jest mamą trzyletniej córeczki. Mamą, spełniającą ciche marzenia.
Przygodę z pisaniem zaczęła stosunkowo niedawno. Najpierw coś nieśmiało do szuflady, później dla koleżanek, aż postanowiła spróbować swoich sił i komuś to się spodobało. Autorka współpracuje z wydawnictwem WasPos.
Powieść „Przekroczyć Granicę” jest debiutem autorskim Anety Sołopy.

Premiera książki odbędzie się 28.06. 2022 r.

Aneta Sołopa - Przekroczyć Granicę

W terminie 24-28 04.2022 r. można zamówić w przedsprzedaży debiutancką powieść autorki „Przekroczyć Granicę”, którą zostanie wysłana tuż po premierze. Do książki dołączone zostaną gadżety – niespodzianki, coś żeby umilić czytelnikom czytanie. Tego nie dostaniecie w żadnej księgarni!

Cena książki: 27 zł + koszt wysyłki 15 zł.

Zainteresowanych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z autorem, poprzez kanały społecznościowe: Facebook i Instagram lub email: anee1234321@gmail.com.

Pod wskazanym e-mailem, można otrzymać szczegółową informacje na temat premiery i zamówień „Przekroczyć Granicę” – Anety Sołopy

Related articles

Maraton Kresowy - Żmudz

Maratony Kresowe – Malowniczy Wschód w Żmudzi

Maratony Kresowe w podróży po Polsce Wschodniej przeniosły się na Lubelszczyznę, do regionu nazywanego Malowniczym Wschodem. Kolarze rywalizowali w Gminie Żmudź. Na głównym dystansie Maraton zwyciężył Łukasz Mróz (GKK Peleton Okszów). W Półmaratonie najszybsi byli […]