Wracamy – Krasnostawski Dom Kultury

KDK - Krasnystaw

Krasnostawski Dom Kultury odmraża swoją działalność. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął decyzję o częściowym odmrażaniu działalności instytucji kultury, które obowiązywało od 12 marca 2020 roku. Krasnostawski Dom Kultury zostanie otwarty 6 czerwca, na początek kino, a rozpoczęcie zajęc zaplanowano rozpocząć od 8 czerwca.

Ze względu na wciąż istniejące zagrożenie epidemiologiczne wirusem COVID-19, w KDK zostały wprowadzone nowe zasady organizacji pracy instytucji i procedury bezpieczeństwa w okresie podwyższonego reżimu sanitarnego. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi i przyjęcie ich ze zrozumieniem oraz bezwzględne przestrzeganie.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i przekazanie instruktorom wniosku i oświadczenia rodzica lub opiekuna
prawnego. Wzory dokumentów można pobrać ze strony www.kultura.krasnystaw.pl (w zakładce COVID-19) lub w sekretariacie KDK od poniedziałku 8 czerwca 2020. Uczestnicy pełnoletni wypełniają dokumenty w momencie rozpoczynania zajęć.

Wracamy – Krasnostawski Dom Kultury

Widzów kina Morskie Oko informujemy, że bilety na poszczególne seanse można kupić również on-line na stronie www.bilety.krasnystaw.pl. Uczestnictwo w seansach odbywa się w reżimie sanitarnym – należy mieć założoną maseczkę, zdezynfekowane ręce i obowiązkowo zajmować miejsce określone na zakupionym bilecie.

Informujemy, że w kasie KDK można dokonywać płatności kartą, a w sprzedaży są maseczki i rękawice ochronne. Kasa KDK będzie czynna od 6 czerwca od godz. 14:15.

Krasnostawski Dom Kultury w czerwcu będzie czynny w następujących godzinach:

  • poniedziałek – 9:00-17:00
  • wtorek-piątek – 9:00-20:00
  • sobota-niedziela – 14:00-20:00

Wejście do kina – wejściem głównym od ul. Okrzei.
Wejście na zajęcia – wejściem tylnym od strony parkingu.

Related articles

Gmina Żmudź

Koncert Kolęd – zGRAny Band w Żmudzi

Wójt Gminy Żmudź, Proboszcz Dariusz Stefanek i Gminne Centrum Kultury w Żmudzi zapraszają na „Koncert Kolęd” w wykonaniu „zGRAny Band”, który odbędzie się 2 stycznia 2022 r, w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żmudzi, […]