Koncert: Falochron w Żmudzi

Falochron

Zapraszamy na muzyczny wieczór z zespołem Falochron. Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca 2023r., o godz. 19,30 w Siedlisku Domowe Pielesze – Żmudź. Bilety na wydarzenie: Dowolne wsparcie w całości przekazane na rzecz artystów. Sugerowana kwota: 30zł/os. (kapelusz puszczony w trakcie koncertu).

Koncert w atmosferze odpoczynku od wszechobecnego hałasu i „przebodźcowania”, co regularnie potwierdzają po-koncertowe głosy publiczności i jury festiwali – to materiał, który zaprezentuje zespół Falochron na koncercie w Żmudzi. W 2022 r. zostali laureatami kilku największych Polskich festiwali z gatunku piosenki poetyckiej, a w marcu 2023 r. pod skrzydłem Polskiego Radia Lublin, Falochron nagrał i wydał EPkę oraz zrealizował nagrania sesji live, których można posłuchać w mediach społecznościowych. Każde spotkanie z zespołem wyróżnia się swoim kameralnym i ciepłym klimatem. Zapraszamy już 17 czerwca o godz. 19:30 w Siedlisku Domowym Pielesze, Żmudź ul. Kasztanowa 38.

Czy delikatność i wysmakowanie, które odnajdujemy w muzyce zespołu Falochron potrafi poruszyć współczesnego odbiorcę? Zmęczeni komercyjną papką we współczesnych piosenkach znów szukamy pięknej melodii, intrygującej aranżacji, dobrego tekstu. To wszystko znajdujemy w prezentowanych nagraniach, a zdolności instrumentalistów i piękny, czysty głos Aleksandry Buczek dopełniają obrazu zespołu wyjątkowego na polskiej scenie muzycznej. Nie słyszeliście Falochronu? Wkrótce się to zmieni…„.


Paweł Błędowski, Redakcja Muzyczna Radia Lublin
Falochron

Falochron wszedł na rynek muzyczny prezentując swoją twórczość na festiwalach i w wielu pięknych miejscach w całej Polsce, które z delikatnością i sztuką są za pan brat. Muzycy zespołu skutecznie pracują nad tym, aby słowo oraz muzyka, które z uczuciem przekazują na koncertach pozwalały osiągać słuchaczom prawdziwą ucztę w sferze kultury i realny, przyjemny odpoczynek. Alternatywna, przestrzenna piosenka poetycka z tekstami wokalistki zespołu – Aleksandry Buczek, a także Adama Asnyka i lokalnej pisarki Darii Galickiej zabrzmi w Żmudzi!

FALOCHRON:

  • Aleksandra Buczek – śpiew, kij deszczowy
  • Grzegorz Sykuła – gitara elektroakustyczna
  • Mateusz Poterewicz – gitary basowe
  • Michał Słomiński – instrumenty klawiszowe, perkusjonalia

Bilety: Dowolne wsparcie w całości przekazane na rzecz artystów. Sugerowana kwota: 30zł/os. (kapelusz puszczony w trakcie koncertu).

Zachęcamy Państwa do zaplanowania swojej obecności na wyjątkowym koncercie zespołu Falochron w Siedlisku Domowe Pielesze, 17 czerwca (sobota).

Falochron
KONCERT | Żmudź | Siedlisko Domowe Pielesze | FALOCHRON
17.06 – SOBOTA, 19:30
Siedlisko Domowe Pielesze
ul. Kasztanowa 38, Żmudź – Lubelskie

Related articles