BIG CYC AKUSTYCZNIE. Koncert w Krasnymstawie

Big Cyc Akustycznie – Koncert w Krasnymstawie. Zapraszamy 35 lecia powstania zespołu Big Cyc 17 listopada 2023 r. o godz. 19:00 – Krasnystaw

Big Cyc Krasnystaw

BIG CYC w 35 rocznicę powstania zespołu rusza w urodzinową trasę. W Krasnymstawie zespół wystąpi w piątek 17 listopada 2023 r. o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.

Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem prezentujemy nowe oblicze Big Cyca. W 35 rocznicę powstania zespołu formacja rusza w akustyczną trasę.

BIG CYC AKUSTYCZNIE

BIG CYC AKUSTYCZNIE to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu „unplugged” przenoszą muzę Big Cyca  w całkiem nowy klimatyczny wymiar.

Na koncercie oprócz starych hitów takich jak „Makumba” czy „Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. „Teczka” czy „Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę.

Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma. By się dowiedzieć co jeszcze rockandrollowa ekipa BIG CYC w wersji akustycznej warto wybrać się na koncert.

Bilety do nabycia na stronie biletyna.pl

Big Cyc Krasnystaw

Related articles

MAVKA SHOW w Chełmie

MAVKA SHOW w Chełmie

Międzynarodowe widowisko „MAVKA SHOW” oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA” pierwszy raz w Polsce, pierwszy raz w Chełmie. 12 października 2023 o godz.18.30 w Chełmskim Domu Kultury

Blues na Roztoczu - Pensjonat Hagi

Blues na Roztoczu

„Blues na Roztoczu” to kolejny kameralny koncert organizowany przez Pensjonat HAGI w Horyńcu-Zdroju na Roztoczu Wschodnim. Tym razem bohaterem wydarzenia będzie Antoni Krupa – znany muzyk, kompozytor, dziennikarz i publicysta. Towarzyszyć mu będą Radek Kopeć, […]